Yabancı Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı:

 

Çalışan ailelerin çocukları için hem bakımını üstlenecek hem de  çocuğun gelişimine katkıda bulunacak kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumda sizlere yurtdışından bu işte uzun yıllar deneyime sahip ve sadece çocuk bakıcısı vasfı taşımayan bunun yanında hem çocuğunuza bakımını sağlayacak, hem de çocuğunuzun gelişimini sağlayacak yabancı dadıları ülkemize temin etmekteyiz. Dadıları diğer bakıcı diye adlandırılan kişilerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi, çocuğunuzun ev içersin de sadece güvenliği ile ilgilenen biri değil  oyunlar ile birlikte ve buna ek olarak  özel aktivitelerle birlikte küçük yaştan itibaren profesyonel bir bakış açısı ile gelişimini sağlama yetkinliklerinin olmasıdır. Bu gelişime örnek verecek olursak, müzik eğitimi, yabancı dil eğitimi, yaratıcı zeka eğitimi olarak sıralayabiliriz. Yurtdışından temin ettiğimiz kişiler bu özel aktivitelerde uzun yıllar boyunca eğitim alıp, deneyime sahip olan kişilerdir. Çocuğunuzun hem güvenilirliğini, hem  de gelişimini sağlamak adına geleceğe yapılacak en sağlam yatırımların en başında gelmektedir.

Çalıştırmak istediğiniz kişi Türkiye’deyse:

Başvuru  Ankara’da bulunan Çalışma Bakanlığı Yabancıların Çalışma İzinleri Daire Başkanlığı’na yapılmaktadır. İlk olarak Bakanlığın resmi sitesinden personeliniz adına online başvuruyu tamamlamanız gerekmektedir. Online başvuruyu takip eden 6 gün içerisinde yabancı personel başvurusunda kullandığınız tüm belgeleri bir dosya haline getirerek bakanlığın yetkili birimlerine iletmeniz gerekmektedir.

Çalıştırmak istediğiniz kişi kendi Ülkesindeyse:

İlk başvuru yabancı personelin uyruğunda bulunduğu ülkenin Türk Baş Konsolosluğu’na yapılmaktadır. Buradan alacağınız referans numarası ile bakanlığın resmi web sitesinden almış bulunduğunuz referans numarasını kullanarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışından yapılan yabancı işçi çalışma izni başvurularında referans numarasının verildiği günü takip eden ilk 10 gün içerisinde başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvurunun tamamanmaması durumunda çalışma izni başvurunuz iptal olacak ve tekrar referans numarası almanız gerekecektir.

Detaylar için bize ulaşabilirsiniz…